Zonguldak Şube 1. Olağan Genel Kurulu 18 Ekim 2020 Tarihinde Saat 10:00’da Toplandı.

Zonguldak Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulu’na başlamadan önce Sendikamızın tarihçesi ile ilgili belgesel filmi yayınlandı.

Genel Kurul’un Açılış Konuşmasını Zonguldak Şube Başkanı Sn. Yasin BAYOĞLU gerçekleştirdi. Sn. BAYOĞLU; Genel Kurul’un hayırlı olması temennisinde bulunarak tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Ardından Başkanlık Divanının oluşturulmasına ilişkin teklifi kongreye sundu. Divanın teşkiline ilişkin teklif oy birliğiyle kabul edildi. Divan Başkanlığına Cemail BAKINDI, Divan Başkan Yardımcılığına Yusuf KUTLU, Katip Üyeliklerine Huriye PİYAN ve Emine ATALAY seçildi.

Daha sonra, Büyük ATATÜRK ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

Ardından konuşmalarını yapmak üzere Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI kürsüye davet edildi. Sn. Bakındı; Katılımcıları selamlayarak duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yeni açılan şubemizin işkolumuz işçilerine, GSB üyelerimize hayırlı olmasını diledi. GSB’da yapılan örgütlenme çalışmalarında büyük emeği olan GSB üyelerimize teşekkürlerini sundu. Birlik ve beraberlik içerisinde daha da güçlü olunacağını ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi. Herkesi sağlık ve mutlulukla selamlayıp, saygılarını sunarak sözlerini noktaladı.

Divan Başkanı Sn. Cemail BAKINDI, Sendika Yönetim, Denetim, Disiplin Kurul’larına adayların tespiti için süre verdi.

Adaylık müracaatları geldikten sonra, Genel Kurul delegelerine müracaat eden adaylıklar okundu ve oy pusulası basılması için matbaaya gönderildi.

Basılan oy pusulaları Seçim Kuruluna teslim edilerek Genel Kurulun seçimler kısmına geçildi.

Zonguldak Şubemizin 18.10.2020 tarihinde yapılan 1. Olağan Genel Kurul’unda, Şube Başkanlığına Yasin BAYOĞLU seçildi.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

ŞUBE BAŞKANI                        : YASİN BAYOĞLU

ŞUBE SEKRETERİ                      :MEHMET DENİZCİER

ŞUBE MALİ SEKRETERİ             :SELMA BIÇAKÇIOĞLU

ŞUBE TEŞKİLAT SEKRETERİ       :HÜSEYİN SADİOĞLU     

ŞUBE EĞİTİM SEKRETERİ          :SEÇKİN KIRIK  

Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik eder, sendikamıza işçi sınıfına hayırlı olmasını temenni eder, çalışmalarında başarılar dileriz.