Türkiye Jokey Kulübü Derneği At Yetiştiriciliği ve Yarışları İktisadi İşletmesi Yeni Dönem TİS Teklif Taslağı Çalışmalarına Başlandı.

Sendikamız, Türkiye Jokey Kulübü Derneği At Yetiştiriciliği ve Yarışları İktisadi İşletmesi için, yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi Teklif Taslağını hazırlanmak üzere sendikamız Toplantı Salonunda TJK Veliefendi, TJK Kartepe, TJK İzmit Aşım işyerlerinde çalışan işyeri sendika temsilcilerimiz ile toplantı gerçekleştirildi. 

İşletme Toplu İş Sözleşmesi Teklif Taslağını hazırlamak üzere 06 Eylül 2019 tarihinde Genel Merkez’imizde, Genel Başkan Yardımcımız, Marmara Bölge Şube Başkanımız Sn. Yusuf KUTLU, Genel Sekreterimiz, Bursa ve Havalisi Şube Başkanımız Sn. Yücel KÖKSAL, Marmara Bölge Şube Sekreterimiz Sn. Yusuf ERBAŞ, TİS Teşkilat Dairesi Müdürümüz Sn. Hülya ÖZDEMİR, TJK Veliefendi, TJK Kartepe, TJK İzmit Aşım’da çalışan işyeri sendika baştemsilcilerimiz ve temsilcilerimiz ile bir araya geldiler. 

Temsilcilerimiz, Toplu İş Sözleşmesi Teklif Taslağında yer almasını istedikleri idari ve mali durumlar ile ilgili isteklerini sundular. Bu doğrultuda Toplu İş Sözleşmesi Teklif Taslağı hazırlıklarına başlandı.

Yeni dönem Toplu İş Sözleşmesinin üyelerimize ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyoruz.