Türk-İş Genel Başkanı Sn. Ergün ATALAY, Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Sn. Pevrul KAVLAK 15.10.2020 Tarihinde Sendikamızı Ziyaret Etti.

Türk-İş Genel Başkanı Sn. Ergün ATALAY, Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Sn. Pevrul KAVLAK, Türk-İş İstanbul Bölge Temsilcisi Sn. Adnan UYAR ve Demiryol-İş Sendikası Şube Başkaları Sendikamızın 14. Olağan Genel Kurul’un da Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI’nın, Genel Başkan Yardımcıları Sn. Yusuf KUTLU ve Sn. Cemalettin KELTEN'in, Genel Sekreter Sn. Yücel KÖKSAL'ın ve Genel Mali Sekreter Sn. Ali ŞAHİN'in Yönetim Kuruluna tekrar seçilmelerinden dolayı, Sendikamız Genel Merkezini ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sn. ATALAY,  Sendikamız ve Çalışanları için iyi dileklerde bulunarak, Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI’yı ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti. İşçi hareketine ve Turizm İşkolunda ki işçilere hayırlı olması temennisinde bulundu.