Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Göreve Yeni Başlayan Değerli İşçilerimizin Dikkatine

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda

Göreve Başlayan Değerli İşçilerimiz

HOŞGELDİNİZ

Öncelikle yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyor, sağlık ve huzur içerisinde geçireceğiniz bir çalışma hayatı diliyoruz.

Kıymetli İşçilerimiz;

Toleyis Sendikası 18 No'lu işkolunda faaliyet gösteriyor ve sizin görev yaptığınız işletmede uygulanmakta olan yeni dönem 01.01.2019 - 31.12.2020 yürürlük süreli Toplu İş Sözleşmesi 20.08.2019 tarihinde imzalanarak yürürlüğe girmiştir. Üye olmanız halinde bu Toplu İş Sözleşmesinden sizler de aynen yararlanacaksınız.

Sizler spor faaliyetleri ve bunun eklentisi olan işleri yaptığınız için işkolumuz kapsamındasınız.

E-devlet sistemi üzerinden sendikamıza üye olma ve Toplu İş Sözleşmesinden yararlanma hakkına sahipsiniz.

Hak kaybı yaşamamanız için üyeliklerinizi zaman geçirmeden yapmanız gerekmektedir, aksi taktirde Toplu İş Sözleşmesi zamlarından ve sosyal haklardan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Sendikamız TOLEYİS, haklarınızın korunması ve geliştirilmesi amacıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mücadelesine sizlerin desteğiyle devam edecektir. Amacımız işyerlerinde çalışma barışını daimi kılmak, insan onuruna yakışır şekilde çalışmaktır.

İşyerlerinde verimli çalışmayı ve iyi hizmeti esas alan sendikamız, ülkemizin birlik ve beraberliğini sağlamak için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmenin çabası içerisindedir.

İşkolumuzun en büyük sendikası TOLEYİS, sizin de desteğiniz ile daha çok güçlenecek ve yarınlara emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz.

Bilgi almak için Genel Merkez, Bölge Şube ve Şubelerimiz, İl Temsilciliklerimiz ile KYK İşyeri sendika temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Hak O'nu Almak için Mücadele Edenlerindir.

Sevgi ve saygılarımızla,

                                                  

                                                          TOLEYİS SENDİKASI

                                                      GENEL YÖNETİM KURULU