News Detail

  • News and Announcements
  • /
  • News Detail

BÜRO MEMUR-SEN HEYETİNDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Sn. Ahmet KIZIL ve Göç Başkanlığı Grup Başkanı Sn. Salih ÖZTÜRK Sendika Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Cemail BAKINDI, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Murat BAKINDI ve Genel Mali Sekereterimiz Sayın Ali ŞAHİN ile istişarelerde bulundular.
 
Toplantıda Gençlik Spor Bakanlığında Tek Yetkili İşçi Sendikası olan sendikamız TOLEYİS ile Gençlik Spor Bakanlığı Genel Yetkili Memur Sendikası olan BÜRO MEMUR-SEN gündemdeki "Promosyon Ücretlerinin Revizesi" başta olmak üzere, işçi ve memurların genel sorunlarında ortak akılla hareket etme konusunda istişareler gerçekleştirdiler.
 
Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Sn. Ahmet KIZIL GSB bünyesindeki memurlar ve işçilerin bir çok sorununun ortak olduğunu ve birlikte çözüm noktasında hareket etmenin önemine vurgu yaptılar.
 
Genel Başkanımız Sayın Cemail BAKINDI bu gibi görüşmelerin işçi ve memurların sorunlarının çözümünde değerli olduğunun altını çizerek görüşmelerin hayırlı olmasını dilediklerini ilettiler.
 
TOLEYİS BASIN