Haber Detayı

  • Haberler ve Duyurular
  • /
  • Haber Detayı

Sendikamız, 13 – 16 Ocak 2023 tarihlerinde Antalya’da işyeri temsilcilerimize yönelik eğitim semineri düzenledi

Eğitim Seminerine, Genel Başkanımız Cemail Bakındı, Genel Başkan Yardımcılarmız Cemalettin Kelten ve Murat Bakındı, Genel Mali Sekreterimiz Ali Şahin, Genel Sekreterimiz Metin Sav ile Marmara Bölge Şube Başkanımız Yusuf Erbaş, Bursa Bölge Şube Başkanımız Yücel Köksal, İzmir Şube Başkanımız Mustafa Çelik, Ankara Bölge Şube Başkanımız Mustafa Öksüz, Marmaris Şube Başkanımız Ersin Sancaklı, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Nuri Osman Sarı ve İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Emine Kılınçarslan katıldılar.

Seminer İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından Genel Merkez Uzmanımız Kenan Karabulut’un açış konuşması ile başladı. Konuşmalar öncesinde Toleyis 40. Yıl belgeselimiz katılımcılar ile paylaşıldı.

Açışın ardından kürsüye gelen Genel Başkanımız Cemail BAKINDI, Toleyis sendikasının var olma mücadelesinde nasıl bugünlere gelindiğini katılımcılar ile paylaştı ve durmadan kararlılıkla ilk gün ki azimle yolumuzda başarıyla ilerlediğimizi iletti ve bu başarıda emeği geçenlere şükranlarını iletti. Tüm işyerlerinde yaşanan sorun ve isteklerin tek tek ele alınarak gerekli çalışmaların yapıldığını ve üyelerimizin en küçük sorununun dahi titizlikle dikkate alındığını aktaran Genel Başkanımız Toleyis Sendikasının 45 yıldır bir tek üyesinin sorunu ile tamamının sorununun aynı hassasiyetle baktığını vurguladı. Son günlerde ülkemizde yaşanan ekonomik olumsuzluklara da değinen Genel Başkanımız üyelerimizin yüksek enflasyona karşı ezilmemesi adına gerekenlerin kararlılıkla yapılması için çalışmalara devam edildiğini vurguladı. Eğitim seminerlerimize hızla devam ettiğimizi ve 81 vilayette eğitim yapılmamış tek bir temsilci kalmayana kadar da durmayacağımızı iletti. Toleyis ailesinin bugünlerde sektörümüzdeki tek yetkili ve dünya çapında sektörde en büyük sendika olduğunun altını çizerek bu büyük aileye olan güvenini katılımcılar ile paylaştı ve alkışlar eşliğinde konuşmasına son verdi.

Eğitimde de öncü olan sendikamızın tüm bölgelerimizde eğitimleri hız kesmeden devam edecektir.

TOLEYİS Sendikası Genel Merkez Basın