23/02/2009 Uludağ Maliye Bakanlığı Kampında Eğitim Semineri Düzenlendi.

Sendikamız, işyeri Sendika Temsilcilerine yönelik 17 – 19 Şubat 2009 tarihlerinde Maliye Bakanlığı Uludağ Kampı`nda “Ekonomik Kriz Koşullarında Yasalarda Yer Alan İşçilere Yönelik Haklar ve İşyeri Sendika Temsilcilerinin Yasal Konumu, Görev ve Sorumlulukları” konulu Eğitim Semineri verildi.

 

 

Eğitim Seminerinin Açılış Konuşmasını Genel Başkan Yardımcımız Necati AKTAŞ yaptı. Necati AKTAŞ "Eğitimin verimli ve faydalı olması yönünde" temennilerini dile getirerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Genel Başkanımız Cemail BAKINDI "İşyerlerinde çalışan amatör yöneticilere, işyeri sendika temsilcilerine ve üyelerimize yönelik eğitim seminerlerinin devamlı olarak verileceğini, bu vesile ile haklarını savunan, bilinçli bir işçi kitlesi oluşacağına" değinerek eğitim seminerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Eğitimin Seminerinin birinci gününde Uzman Yardımcısı Barış Erdem GÜRKAN “Ekonomik Kriz Koşullarında Yasalarda Yer Alan İşçilere Yönelik Haklar” hakkında işyeri sendika temsilcilerini bilgilendirildi.

Sendikamız Avukatı Ergün KIRCI "Hukuki Konularda Soru ve Cevaplar" bölümünde kendisine yöneltilen soruları cevaplandırarak, işyeri sendika temsilcilerini bilgilendirdi.

Eğitim Seminerinin ikinci gününde Yrd. Doç. Dr. Sayım YORGUN "İşyeri Sendika Temsilcilerinin Yasal Konumu, Görev ve Sorumlulukları” başlıklarında slaytlar eşliğinde detaylı açıklamalar yapılarak temsilcileri bilgilendirmiştir.

Eğitim Seminerinden Görüntüler

Genel Başkan Cemail BAKINDI Açış Konuşması Yaparken

Üyeler Eğitim Sertifikalarını Alırken

2/23/2009