Sendikamız İle Turkish Do&Co‘ nun Birlikte Düzenlediği “Kadın Etkinliği” 19 Şubat 2019 tarihinde İstanbul’da 700 Kişinin Katılımı ile Gerçekleştirildi.

Sendikamızın Toplu İş Sözleşmesi ve Teşkilat Müdürü Sn. Hülya Özdemir, kadın etkinliğine teşrif eden misafirlerimize hoşgeldiniz diyerek, bu etkinliği düzenleyen Sendikamıza ve Turkish Do&Co Yöneticilerine, ayrıca Turkish Do&Co çalışanlarına katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Turkish Do&Co Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanında çalışan kadın üyelerimiz için düzenlenmiş olan “Kadın Etkinliğine”, Sendikamız Genel Başkanı Sn. Cemail BAKINDI, Genel Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Kadın Çalışanları ve Turkish Do&Co Marmara Bölge Operasyon Direktörü Sn. Berna Orak UZUNOĞLU ile Yöneticileri katılmışlardır.

Etkinlikte, işyeri sendika temsilcimiz Sn. Nurcan UZUNÖZ söz alarak; bu geceyi düzenleyen İşyeri Yöneticilerine ve Sendikamıza teşekkürlerini sunarak tüm katılımcıları saygı ve sevgi ile selamladı. Bu etkinliğin sosyal diyaloğa, işyerinde çalışmalarına katkıda bulunulacağını ve sezon öncesi moral vereceğini ifade etti. Ayrıca kadınlara şiddetin arttığı, kadın haklarının gündemde tutulmasına katkı sağlayarak pozitif ayrımcılığı gerçekleştireceğini dile getirdi. Çağdaş demokrasinin en büyük savunucusu kadınlarımızın bir daha şiddete, mobbinge, ayrımcılığa, uğramamasını dilerken, sağlık ve mutluluk temennisinde bulunarak sözlerini tamamladı.

Ardından Turkish Do&Co Marmara Operasyon Direktörü Sn. Berna Orak UZUNOĞLU katılımcılara hitap etti. Sn. Uzunoğlu, kadın çalışanlarına böyle bir etkinliği düzenledikleri için mutluluk duyduğunu, bu vesile ile Sendikamız Genel Başkanı Sn. Cemail BAKINDI başta olmak üzere Genel Yönetim Kurulu Üyelerine ve Yöneticilerine teşekkür ederek, her zaman daha iyisine layık olduklarını ifade etti. Yeni havalimanında hizmete başlayacaklarını ve en iyi şekilde çalışmalarını yürüteceklerinden kuşkusunun olmadığını vurgulayarak, her şeyin gönüllerince olmasını temenni ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI katılımcılara hitap ederek, yoğun katılımdan ve duyarlılıklarından dolayı kadın üyelerimize ve Turkish Do&Co Yöneticilerine teşekkür etti. Kadınlarımızın her zaman en güzeline en iyisine layık olduklarını, kendilerinin özel olduklarını, kadınsız hiçbir şeyin tam olmadığını, eksik olduğunu vurguladı. Kendilerinin anne, kız kardeş ve eş olduklarından gerekli değerin ve önemin verilmesi gerektiğini dile getirdi. Birlik ve beraberlik içinde oldukları için kadın üyelerimize teşekkürlerini sundu ve yeni havalimanında göreve başlayacak olmaları nedeniyle çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından Sendikamız Yetkilileri ve Turkish Do&Co’nun Yöneticileri tarafından pasta kesildi.

Daha Sonra kadın üyelerimiz “Ölürüm Türkiyem” şarkısına ellerinde Türk Bayrakları ile coşkuyla eşlik ettiler.