letiim

Ad Soyad
Firma
E-Posta
Telefon
Mesajnz
Gvenlik Kodu
 
 

Toleyis Sendikas Genel Merkezi
Genel Bakan Cemail Baknd

Adres : Aksaray Mah.Küçük Langa Cad.Bilir Mrkz.No:18 E-301 K:3 Fatih/STANBUL
Tel : (0212) 585 52 07 - 530 73 82 | Fax : (0212) 530 72 99
E-Mail : toleyis@toleyis.org.tr  - web: http://www.toleyis.org.tr/

 
 

Toleyis Marmara Bölge ube
Bölge ube Bakan Yusuf Kutlu

Adres :Aksaray Mah. Küçük Langa Cad. Bilir Mrkz.No:18 E-101 K:1 Fatih/STANBUL
Tel : (0212) 633 42 92 | Fax : (0212) 633 42 93
E-Mail : marmara@toleyis.org.tr

 
 

Toleyis ç Anadolu Bölge ube
Bölge ube Bakan Mevlüt Özer

Adres : Korkut Reis Mah. Necatibey Cad. No:12/13 Çankaya/ANKARA
Tel : (0312) 231 03 18 - 229 05 04 | Fax : (0312) 231 54 86
E-Mail : icanadolu@toleyis.org.tr

 
 

Toleyis Ege Bölge ube
Bölge ube Bakan Habib Karaku

Adres : smet Kaptan Mah. 1362 Sok. Büyük Çamlbel Mrk. No:30 D: 806 Çankaya-Konak/ZMR
Tel : (0232) 484 84 24 | Fax : (0232) 483 67 42
E-Mail : ege@toleyis.org.tr

 
 
Toleyis stanbul Bölge ube
Bölge ube Bakan Ali ahin 
Adres : Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cad. Harbiye Merkezi No:2/7 Harbiye-ili / STANBUL 
Tel : (0212) 225 688 84 - 225 66 31| Fax : (0212) 241 48 45
E-Mail : 
istanbul@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Akdeniz Bölge ube
Bölge ube Bakan Cemalettin Kelten  
Adres : Kzlsaray Mah. 88 Sok. Nefise Hatun Apt. No:2 K:1 D:6 ANTALYA 
Tel : (0242) 247 15 43 - 243 64 51 | Fax : (0242) 243 64 51 
E-Mail : akdeniz@toleyis.org.tr
 
 

Toleyis Marmaris ube
ube Bakan Metin Akay

Adres :Tepe Mah.Ulusal Egemenlik Cad. Kaya Apt. No:8 A/1 Marmaris/MULA
Tel : (0252) 412 09 93 | Fax : (0252) 412 09 93
E-Mail : marmaris@toleyis.org.tr

 

Toleyis Bursa ve Havalisi ube
ube Bakan Yücel Köksal 

Adres :Selimiye Mah. Altparmak Cad.No:56 Osmangazi/BURSA
Tel : (0224) 222 16 40 | Fax : (0224) 222 16 40
E-Mail : bursa@toleyis.org.tr

 

Toleyis Adana ube
ube Bakan Metin Sav

Adres : Çnarl Mh.Dr.Ali Menteolu Cd. Taa Han No:12 Kat:4/504 Seyhan/ADANA
Tel : (0322) 363 10 60 | Fax : (0322) 363 10 61

E-Mail : mailto:adana@toleyis.org.tr

 

Toleyis Milas ube
ube Bakan Taner ener

Adres : Hacilyas Mah. Avclar Sok. Görgen Merkezi No:32/8 K:1 Milas/MULA    

Tel-Fax : (0252) 513 44 94

E-Mail : mailto:milas@toleyis.org.tr

 
 
Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help