Türk-İş İstanbul Bölge Temsilcilik görevinden ayrılan Sayın Faruk BÜYÜKKUCAK için 20 Ocak 2016 tarihinde Malta Köşkünde Veda Yemeği Düzenlendi.
 

 

Türk-İş ve Türk-İş`e bağlı Sendikaların İstanbul`da bulunan Genel Merkez ile Şubelerinin düzenlemiş olduğu Veda Yemeğine, Sendikamızı temsilen Genel Mali Sekreterimiz ve İstanbul Bölge Şube Başkanımız Ali ŞAHİN, Sendikamız Baş Hukuk Müşaviri Av. Ergün KIRCI, İstanbul Bölge Şube Örgütlenme Uzmanı Şaban DEMİRCİ katılmışlardır.

 

Organizasyonun Komite Üyeliğine, Sendikamız Genel Mali Sekreteri ve İstanbul Bölge Şube Başkanı Ali ŞAHİN, Koop-İş Sendikası İstanbul Şube Başkanı Aziz HACISALİHOĞLU, Türk Metal Sendikası İstanbul Anadolu Şube Başkanı Halil Faki ERDAL seçilmişlerdir.

 

Komite Üyeleri, Sayın Faruk BÜYÜKKUCAK`ın Türk-İş İstanbul Bölge Temsilciliği görevine geldiği günden bugüne kadar, işçi sınıfı adına yapmış olduğu çalışmalarını ve faaliyetlerini slayt eşliğinde yayınladılar.

 

Ardından Sayın Faruk BÜYÜKKUCAK, öncelikle böyle bir organizasyonu düzenleyen Komite Üyeleri ile tüm sendika Genel Başkanları ve Şube Başkanlarına teşekkürlerini sunarak, duygulu anlar yaşadığını ifade etti. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da desteğini hiçbir zaman esirgemeyeceğini dile getirerek, yeni göreve başlayan İstanbul Bölge Temsilcisi Sayın Adnan UYAR`a başarılar diledi.

 

Daha sonra İstanbul Bölge Temsilcisi Sayın, Adnan UYAR söz alarak, Sayın Faruk BÜYÜKKUCAK`ın bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sunarak, bundan sonraki hayatında başarılar diledi. İşçi sınıfına vermiş olduğu üstün gayret ve çalışmalarından dolayı tüm sendikalar adına BÜYÜKKUCAK`a Plaket takdim etti.

 

Ardından, Komite Üyeleri de sırasıyla söz alarak konuşma yaptılar. Sendikamız adına katılan Genel Mali Sekreterimiz ve İstanbul Bölge Şube Başkanı Sayın Ali ŞAHİN`de söz alarak, Sayın Faruk BÜYÜKKUCAK`a bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarından ve sendikamıza vermiş olduğu her türlü destekten dolayı teşekkürlerini sunarak, bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help