Genel Başkanımız Cemail BAKINDI, 25 Kasım 2015 Tarihinde Azerbaycan Hemkarlar İttifakları Konfederasyonu'nun 110. Yıl Kutlamalarına Katıldı.
 

Sendikamız Genel Başkanı Cemail BAKINDI, 25 Kasım 2015 tarihinde Azerbaycan`da gerçekleştirilen, Azerbaycan Hemkarlar İttifakları Konfederasyonu`nun 110. Yıl Kutlamalarına katıldı.  

 

Kutlamalardan önce tüm katılımcılar Haydar ALİYEV`in mezarını ziyaret ettiler. Aynı zamanda Azerbaycan`ın kurtuluşu ve bağımsızlığı için şehit olan kahraman vatan evlatları anıldı.

 

Ardından Azerbaycan Hemkarlar İttifakları Konfederasyonu`nun 110. Yıl Kutlamalarına geçildi.

 

Törende Konfederasyon Genel Başkanı Sayın Settar MEHBALIYEV katılımcılara hitap ederek, herkesi selamladı ve katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

 

Konfederasyonun başarılı çalışmalarından bugünlere kadar gelmesinde emeği olan tüm herkese teşekkür etti.

 

Sendikamız Genel Başkanı Cemail BAKINDI konuşmacı olarak kürsüye davet edildi. BAKINDI, Konfederasyonun 110. Yıl Kutlamalarına davet edildiklerinden dolayı teşekkür ederek, Genel Başkan Sayın Settar MEHBALIYEV`i kutladı. Ebediyete İntikal Eden Konfederasyon Yöneticilerini rahmetle andı. Azerbaycan`ın kalkınmasında Hemkarların gösterdiği çabaların, Azerbaycan`ı muasır ülkeler arasına mutlaka sokacağını ifade etti. Ayrıca Karabağ`ın en kısa zamanda özgürlüğüne kavuşması dileğinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi ve Settar MEHBALIYEV`e günün anlan ve önemini belirten bir plaket sundu.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help