Sendikamız Devlet Tiyatrolarında Çalışan Üyelerimiz ile 30 Kasım 2015 tarihinde saat 18.00'da Türk-İş Konferans Salonunda Toplantı Düzenledi.

 

  

Sendikamız, 30 Kasım 2015 tarihinde saat 18.00`da Türk-İş Konferans Salonunda, Devlet Tiyatroları İşyerlerinde çalışan sendikamız üyelerini Grev Kararı ile ilgili bilgilendirmek amacıyla toplantı düzenlemiştir.

 

Toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Mevlüt ÖZER, Genel Mali Sekreterimiz Ali Şahin, işyeri sendika temsilcileri ve üyelerimiz katılmıştır.

 

Çok sayıda üyemizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Genel Mali Sekreterimiz Ali ŞAHİN, Devlet Tiyatrolarında Toplu İş Sözleşmesi yetki tespitinden başlayarak bugüne kadar devam eden prosedür hakkında detaylı açıklamalarda bulundu. Ardından Grev Kararı alındıktan sonra devam edecek olan süreç hakkında bilgilendirdi.   

 

Daha sonra üyelerimizden gelen soruları Mevlüt ÖZER ile Ali ŞAHİN birlikte yanıtladır. Toplantıya büyük çoğunluğun katılımından dolayı üyelerimize teşekkür edilerek toplantıya son verildi.

 

 

 

 

 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help