Akdeniz Bölge Şubemizde 12 Kasım 2014 Tarihinde Temsilciler Toplantısı Yapıldı.
    

 

Sendikamızın 06-07 Eylül 2014 tarihlerinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulunda alınan karar gereğince Antalya Bölge Şubenin ve Manavgat Şubenin 07 Eylül 2014 tarihinden itibaren kapatılmasına karar verilmiştir. 

 

Aynı Olağanüstü Genel Kurulda alınan karar gereğince, kapatılan Şubelerin yerine Akdeniz Bölge Şubenin açılmasına karar verilmiştir.

 

Genel Yönetim Kurulunun kararı ile 01.10.2014 tarihinden itibaren Akdeniz Bölge Şubemiz açılmıştır. Müteşebbis Heyet Bölge Şube Başkanı olarak Cemalettin KELTEN atanmıştır.

 

Açılan Bölge Şube binamızda tadilat yapılarak, yenilenmiş haliyle faaliyetine başlamıştır.

 

12 Kasım 2014 tarihinde Bölge Şubemizde, Genel Başkanımız Cemail BAKINDI’nın katılımıyla  Temsilciler toplantısı yapılmıştır.

 

Genel Başkanımız Cemail BAKINDI, işyeri sendika temsilcilerinden işyerlerindeki durumlar hakkında bilgiler alarak, sorunlar paylaşıldı. Birlik ve beraberlik içerisinde her türlü sorunların üstesinden gelineceğini, Bölge Şıubemizin tüm üyelerimize ve turizm işkolunda çalışan tüm işçilerimize  açık olduğunu, Turizm işçisini Toleyis çatısı altında kucaklamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade eden BAKINDI, yeni açılan Bölge Şubemizin ve Müteşebbis Heyetin sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını dileyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

  

  

  

  

  

Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help