Yunanistan’ın Selanik Kentinde Gerçekleşen ve PAME (Yunanistan İşçiler Sendikası) Tarafından Organize Edilen Programa İzmir İl Temsilcimiz Fahri KAYA Katılmıştır.
    

24.06.2017-26.06.2017 tarihleri arasında gerçekleşen ve 3 gün süren “Anti Emperyalist İşçiler Buluşması” organizasyona 50 bini aşkın işçinin katıldığı, başta Balkan Ülkeleri olmak üzere Avrupa’nın çeşitli yerlerinden sendika temsilcilerinin katıldığı panelde Türkiye’den de Temsilciler katılmıştır..

 

Yürüyüş sonrasında düzenlenen panelde dünyanın dört bir yanından gelen sendika temsilcilerine seslenen İzmir İl Temsilcimiz Fahri KAYA  konuşmasında :Biz anti emperyalist işçiler, yurtseverler bir araya gelir ve örgütlenirsek üstümüzdeki ablukayı kırarız. Çünkü biz haklıyız. Sınıfsız ve sömürüsüz bir dünyada kardeşçe yaşamak ve halklarımızı özgür ve eşit mutlu bir aile olarak yaşatmak hedefimizdir. Unutmayalım ki, örgütlü bir halkı hiçbir kuvvet yenemez. İşçi sınıfının zaferine olan inancımla hepinizi yürekten selamlıyor, başarılar diliyorum. Türkiye’de hep kullandığım bir sloganla konuşmamı sonlandırmak istiyorum. “İşçilerin birliği sermayeyi yenecek” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help