Toleyis Üyelerine Bosna Hersek’ te Bulunan “Motel Dreznica' da” %20 İndirimli Tatil İmkanı.

Bosna Hersek’in Bağımsız Sanayi ve Üretim İşçileri Sendikası (SSRPPI) ve Toleyis arasında yapılan Protokolle sendika üyelerimize %20 oranına indirim yapılmıştır.

 

Üyelerimizin iyi bir tatil geçireceğini düşündüğümüz motel Saraybosna’nın Uluslararası havalimanına 60 km ve şehir merkeze 65 kilometre, Mostara 18 km mesafedir. Dreznica ırmağı kenarında kurulan motel Dreznica Hırvatistan’a 55 kilometre, Karadağ 60 kilometre uzaklıktadır.

 

Bu bilgilerden anlaşılacağı gibi Bosna Hersek, Hırvatistan ve Karadağ’ı ziyaret etmek için büyük bir fırsattır. Restoran müşterilerine alakart hizmet vermektedir. Bazı odalar teraslı ve balkonludur. Geniş dinleme alanları mevcuttur. WİFİ ücretsizdir. Bu tesiste 40 yatak bulunmaktadır.  9 oda ve 1suit odası vardır. Hotel özel plaja sahip, güneşli teras, doğal manzarası ile doğal güzellikler içinde yer almaktadır. Tüm odalarda TV bulunmaktadır. Rahatınız için terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri da bulunmaktadır. Tesiste 24 saat resepsiyon hizmet vermektedir. Balık avcılarının vazgeçemeyeceği bir mekândır. Ayrıca dağcılık ve şnorkelle dalış yapanlar için uygun bir ortamdır.

 

Rezervasyon için: mail: fahrudin.cutuna@mims.ba;

 

Motel Dreznica, Dreznica bb. 88215 Dreznjak, Bosna Hersek

 

Tel: +387 61 355-918; +387 36 586-053

 

Toleyis üyelerine uygulanacak özel fiyatları:

 

2 gece /1 kişi+kahvaltı: 90TL – Ekonomik tek kişilik oda

2 gece/2 kişi + kahvaltı: 129 TL – Deluxe çift kişilik veya iki yataklı oda

2 gece/3 kişi + kahvaltı: 220 TL – Tek Yatak Odalı Daire - Üç kişilik oda

 

 

 

 

Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help