Contact

Name Surname
Company
E-Mail
Telephone
Your message
Enter The Next Code*
 
 
Toleyis Sendikası Genel Merkezi
Genel Başkan Cemail Bakındı
Address : Aksaray Mahallesi Küçük Langa Cad. Bilir İş Merkezi No: 18 E-301 K:3 Fatih/İSTANBUL
Phone : (0212) 585 52 07 - 530 73 82 | Fax : (0212) 530 72 99
E-Mail : toleyis@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Marmara Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı Yusuf Kutlu
Address :Aksaray Mah. Küçük Langa Cad. Bilir İş Merkezi No:18 E-101 K:1 Fatih/İSTANBUL
Phone : (0212) 633 42 92 | Fax : (0212) 633 42 93
E-Mail : marmara@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis İç Anadolu Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı Mevlüt Özer
Address : Korkut Reis Mah. Necatibey Cad. No:12/13 Çankaya/ANKARA
Phone : (0312) 231 03 18 - 229 05 04 | Fax : (0312) 231 54 86
E-Mail : icanadolu@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Ege Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı Habib Karakuş
Address : İsmet Kaptan Mah. 1362 Sok. Büyük Çamlıbel İş Mrk. No:30 D: 806 Çankaya-Konak/İZMİR
Phone : (0232) 484 84 24 | Fax : (0232) 483 67 42
E-Mail : ege@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Antalya Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı Mehmet Aslan
Address : Kızılsaray Mah. 88 Sok. Nefise Hatun Apt. No:2 Kat:1 D:6 ANTALYA
Phone : (0242) 247 15 43 | Fax : (0242) 243 64 51
E-Mail : antalya@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Güney Batı Ege Marmaris Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı Metin Akay
Address : Tepe Mah.Ulusal Egemenlik Cad. Kaya Apt. No:8 A/1 Marmaris/MUĞLA
Phone : (0252) 412 09 93 | Fax : (0252) 412 09 93
E-Mail : marmaris@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Bursa Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı İhsan Esen
Address :Selimiye Mah. Altıparmak Cad.No:56 Osmangazi/BURSA
Phone : (0224) 222 16 40 | Fax : (0224) 222 16 40
E-Mail : bursa@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Mersin Şube
Şube Başkanı Kemal Ulubay
Address : Çankaya Mah. 4706. Sok. No:25 D:12 Akdeniz/MERSİN
Phone : (0324) 232 67 34 | Fax : (0324) 232 67 34
E-Mail : mersin@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis Manavgat Şube
Şube Başkanı Cemalettin Kelten
Address : Aşağı Hisar Mah. 4540 Sok.No:5 Kat:2 D:1 Manavgat/ANTALYA
Phone : (0242) 742 28 86 | Fax : (0242) 742 28 86
E-Mail : manavgat@toleyis.org.tr
 
 
Toleyis İstanbul Bölge Şube
Bölge Şube Başkanı Cemil Çifçi
Adsress : Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cad.Harbiye İş Merkezi No:2/7 Harbiye-Şişli/İSTANBUL
Phone : (0212) 225 68 84 - 225 66 31 | Fax : (0212) 241 48 45
E-Mail : istanbul@toleyis.org.tr
LiveZilla Live Help